Pierwsza randka

Każdy człowiek, prędzej czy później zaczyna umawiać się na randki. Ważną kwestią jest dobór odpowiedniego stroju, oraz miejsca. Jedno i drugie zależy od naszego charakteru, jak i od charakteru osoby, z którą się umówiliśmy. Nie sposób określić, które miejsca są lepsze, a które gorsze. Wszystko zależy od nas i od naszych oczekiwań. Zupełnie inaczej wyglądają czynności, które mamy zamiar robić.

Tylko dobrze określona strategia pozwoli osiągnąć nam sukces. Przede wszystkim należy na randce być sobą. Jest to kiedy oczekujemy, że po spotkaniu, w przyszłości będzie coś więcej, na przykład związek. Po czasie nasze wady wyjdą, a nasz partner może zmienić o nas zdanie oraz zakończyć znajomość. To co dla nas wadą, dla kogoś innego może być czymś zupełnie neutralnym. Najczęściej ukrywaną cechą charakteru jest nieśmiałość. Nie można jednoznacznie określić czy ta cecha jest pozytywna, negatywna czy też neutralna, ale wiadomo, że utrudnia ona poznawanie ludzi co przekłada się na ilość spotkań. Najlepsze randki, to takie, które pamiętamy przez długi czas, a następne oceniamy w ich kontekście.

Należy pamiętać, że największym wrogiem randkowania jest rutyna i chęć zrobienia wszystkiego w sposób idealny. Wiele rzeczy, które się nam nie udały, dają wiele korzyści, a zabawne sytuacje zwiększają jakość spotkania. Postępuj zgodnie z maksymą „nie upiększaj bo zepsujesz”. Najlepsze spotkanie, to spotkanie naturalne, z dużą dawką dobrego humoru i unikalności, oraz brakiem czynności robionych na siłę.
Zobacz: aplikacje ażurowe.